Memories

Guess who's back + můj rok 2015/2016

30. října 2016 v 20:07 | Pett
Před rokem, když jsem byla nemocná, znuděná a hlavně odhodlaná zlepšit své umělecké dovednosti, jsem založila tento blog. Celé dva týdny jsem pořád jen kreslila a zlepšovala se, přidala jsem dva články...a pak jsem objevila hru Life is Strange. Hehe. Takže jsem celé dny jen hrála, vůbec jsem nekreslila a všechny ty kecy o tom, že nejsem úplně ztracenej případ a jak se na to tentokrát nevykašlu, byly nakonec vážně jen pouhé kecy. Každopádně po roce jsem opět tady a snad to tentokrát nedopadne stejně.

Během posledního roku se toho dost událo, tak si tu udělám menší shrnutí na památku.

V září 2015 jsem tedy založila tenhle blog a vlastně se ani nic moc zajímavého nedělo, celý měsíc jsem byla doma se zánětem průdušek. V říjnu přišel můj velký návrat do školy, kde jsem zjistila, že jsem byla vybrána v rámci jakéhosi projektu na zájezd do Skotska. To mě přinutilo si koupit nový objektiv na cesty, ze kterého jsem měla hroznou radost, a zase mě na chvíli chytla taková ta fotografická nálada, kterou bych teda jako student fotografie měla mít asi pořád, ale co už :D.


Na začátku listopadu konečně přišel odjezd do mé milované Británie. Ještě než jsme se vydali do Skotska, na pár dní jsme se zastavili v Londýně, který jsem sice navštívila už potřetí, ale tentokrát jsem si ho zamilovala jako nikdy předtím.
 
 

Reklama